П`ятниця, 20.10.2017, 16:22
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гость
Меню сайту
Опитування
Як ви ставитеся до введення шкільної форми?
Всього відповідей: 79
Хто тут?
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Архів записів
Пошук
Ми в соцмережах
наш банер
Польський ліцей
Сьогодні
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
дещо корисне
Міні-чат

Волик Оксана Валеріївна

Посада: вчитель української мови та літератури

Предмет, який викладає: українська мова та література


Освіта: вища, Запорізький державний університет (ЗДУ)

Спеціальність:  Філолог.  Вчитель української мови та літератури

Стаж роботи: 21 рік

Кваліфікаційна категорія: вища

 

1982-1192 рр. навчання в рідній Придніпровській школі
1992-1997 рр. навчання в Запорізькому державному університеті (ЗДУ), факультет  філології
1995-1996 н.р. вихователь ГПД учнів 1 класу  в Придніпровській ЗОШ
1996-2016 н.р. учитель української мови та літератури Придніпровської  ЗОШ

 

Життєве кредо: «Життя таке коротке! Поспішайте робити добро!» О. Довженко

Проблема: "Розвиток уяви на уроках української мови та літератури"

Проблема класного керівника: "Формування дитячого колективу, створення в ньому комфортного середовища  для розвитку  творчої особистості."

Курси підвищення кваліфікації:
•    Курси підвищення кваліфікації. Кваліфікаційне посвідчення  №0016  2002 р. Дніпропетровського ІППО вчителю  української мови та літератури
•    Курси підвищення кваліфікації. Кваліфікаційне посвідчення  №6671  2011р. Дніпропетровського ІППО вчителю  української мови та літератури
•    Курси підвищення кваліфікації. Кваліфікаційне посвідчення  №6781  2011р. Дніпропетровського ІППО вчителю  російської мови та літератури і світової літератури
•    Курси класних керівників «Я – моє здоров’я – моє життя», що реалізується в рамках Програми «Сприяння просвітницькій роботі «рівний-рівному»щодо здорового способу життя серед молоді України»,  сертифікат від 28.10.2011р.

•    Курси підвищення кваліфікації. Кваліфікаційне посвідчення  №    2016р. Дніпропетровського ІППО вчителю  української мови та літератури і зарубіжної літератури

Самоосвітня діяльність:

Сертифікат, що засвідчує про проходження підготовки обласних педагогів-тренерів за 40-годинною програмою курсу "Я - моє здоров'я - моє життя", що реалізується в рамках Програми "Сприяння просвітницькій роботі "рівний-рівному" щодо здорового способу життя серед молоді України"  за участь у 28.10.2011 р.

Сертифікат, що засвідчує  участь в організації Всеукраїнської українознавчої гри СОНЯШНИК 2014 рік

Участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції "Комунікаційні стратегії сучасної школи"; СЕКЦІЯ 6. РИТОРИКА ЯК ЗАСІБ ЕФЕКТИВНОЇ КОМУНІКАЦІЇ 27-28 листопада 2015р.

Сертифікат за участь у майстер-класі  "Організуй фестиваль у школі" від 27 листопада 2015 року (м.Київ)

Сертифікат за участь у майстер-класі "Як стати успішним у спілкуванні" від 27 листопада 2015 року (м.Київ)

Сертифікат за участь у майстер-класі "Протидія маніпуляціям" від 27 листопада 2015 року  (м.Київ)

Сертифікат за участь у майстер-класі "Розроби цікавий урок" від 27 листопада 2015 року

Сертифікат, що засвідчує  участь в організації Всеукраїнської українознавчої гри СОНЯШНИК 2015 рік

СЕРТИФІКАТ учасника семінару-практикуму: "Компетентнісно орієнтоване навчання. Шляхи ефективного впрвадження", який проходив за сприяння Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. 26.06.2016р. (м.Дніпропетровськ)

Сертифікат за участь у вебінарі від фіналістів незалежного педагогічного конкурсу "Спікер року", що проходив у межах проекту "Global Educational Discovery",  для педагогів усіх категорій  за темою: "Як навчати учнів творити, або Рецепти творчого навчання" від 22 червня 2016 року

Сертифікат за участь у вебінарі від фіналістів незалежного педагогічного конкурсу "Спікер року", що проходив у межах проекту "Global Educational Discovery",  для педагогів усіх категорій  за темою: "Хмарні технології на уроках української мови та літератури" від 22 червня 2016 року

Сертифікат за участь у вебінарі  для педагогів усіх категорій за темою: "Перевернутий клас" від 23 червня 2016 року

Сертифікат за участь у вебінарі для педагогів усіх категорій за темою:  "Робота з обдарованими дітьми в сучасній школі" від 23 червня 2016 року

Сертифікат за участь у вебінарі  для педагогів усіх категорій за темою: "Як спілкуватися, щоб тебе чули" від 24 червня 2016 року

Сертифікат за участь у вебінарі для педагогів усіх категорій за темою: "Де знайти натхнення? Розвиток творчих здібностей вчителя" від 24 червня 2016 року

Сертифікат інтерактивної школи творчого вчителя (зимова сесія - 16.01 - 28.01.2017 року) № 234522 за участь у вебінарі за темою: "Ефективна підготовка до ЗНО з української мови" (Зимова сесія 16 - 28.01.2017 року)

Сертифікат інтерактивної школи творчого вчителя (зимова сесія - 16.01 - 28.01.2017 року) № 234521 (зимова сесія 16 - 28.01.2017 року)за участь у вебінарах за темами:

"Українська мова. 8 клас.Реалізація авторської концепції взаємозв'язку мовної, мовленнєвої та соціокультурної ліній програми при вивченні речень з відокремленими членами у 8 класі"

"Українська мова. Актуальні питання вивчення української мови у 8-9 класах з поглибленим вивченням філології"

"Українська мова. 8 клас. Актуальні питання вивчення української мови у 8-9 класах в контексті підготовки до втілення концепції "Нова українська школа"

 

Відкриті уроки:    
-    2003-2004 н.р. Районний семінар директорів. Урок із цивільної оборони «Порядок оповіщення та дії в надзвичайних ситуаціях»
-    2005-2006 н.р. Семінар учителів української мови і літератури загальноосвітніх шкіл району.  Урок позакласного читання (7 клас) Катерина Мотрич «Політ журавлів над не толоченими травами»

Нагороди:
•    Почесна грамота Відділу освіти Нікопольської райдержадміністрації за плідну працю, високі успіхи у справі виховання і навчання підростаючого покоління 
Наказ № 36-к від 26.04.2002 року по райво

•    Почесна грамота Відділу освіти Нікопольської райдержадміністрації Наказ № 36-к від 26.04.2002 року по райво

•    Почесна грамота Відділу освіти Нікопольської райдержадміністрації за творчу працю і високий професіоналізм у підготовці учнів-призерів Міжнародного (І етапу) ім. Петра Яцика конкурсу знавців української мови     Наказ № 129-к від 08.11.2005 року по райво

•    Грамота Відділу освіти Нікопольської райдержадміністрації за високий професіоналізм у виконанні завдань реформування освітньої галузі Дніпропетровщини, за наслідками атестації 2012 року Наказ № 121 від 10.05.2012 року по райво

•    Почесна грамота директора КПНЗО  "НМЦТН та ТТ" Т.І.Чернявської  за підготовку учасників обласної виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді "Наш пошук і творчість тобі, Україно" 26 квітня 2012 р.

•   Диплом за організацію позапрограмної Всеукраїнської предметної олімпіади Олімпус ОСІННЯ СЕСІЯ . Львів, грудень 2013

•    Грамота Відділу освіти Нікопольської райдержадміністрації за сумлінну творчу працю, високий рівень професіоналізму, реалізацію новітніх освітянських програм, вагомий особистий внесок у справу навчання та виховання підростаючого покоління Наказ № 91 від 07.05.2013 року по райво

•   Грамота Відділу освіти Нікопольської райдержадміністрації за активну роботу по розвитку творчо обдарованих дітей району та підготовку переможців районного літературно-мистецького конкурсу "Світанкові струни Нікопольщини" Наказ № 61 від 15.04.2014 року по райво

•    Грамота Відділу освіти Нікопольської райдержадміністрації за активну роботу у сприянні розвитку культури українського народу, залучення дітей та молоді до вивчення джерел національної спадщини та пропаганди традицій мешканців нашого краю серед населення регіону Наказ № 88 від 23.05.2014 року по райво

•    Грамота Відділу освіти Нікопольської райдержадміністрації за значнийособистий внесок у піднесення престижу української мови як державної, виховання у молодого покоління поваги до мови, культури та традицій свого народу та підготовку переможців районних та обласних конкурсів Наказ № 14 від 20.01.2014 року по райво

•    Грамота Відділу освіти Нікопольської райдержадміністрації за вагомі досягнення у праці, впровадження сучасних методів навчання і виховання молоді та підготовку призерів районних, обласних та Всеукраїнських конкурсів з української мови, літератури та українознавства
Наказ № 36-к від 30.05.2014 року по райво

•    Грамота директора Придніпровської ЗОШ І-ІІІ ступенів Онищенко А.П. за сумлінну творчу працю, високий рівень професіоналізму, вагомий особистий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління та за підготовку переможців конкурсу "Звичаї, традиції, обряди рідного краю"
Наказ № 27-к/тр  від 26.05.2016 року по школі

•    Грамота Відділу освіти Нікопольської райдержадміністрації за активну роботу та особистий внесок у розвиток творчо обдарованих дітей та за підготовку переможців районного етапу Всеукраїнської фольклорно- етнографічної експедиції "Звичаї, обряди та традиції мого краю" Нікопольського району
Наказ № 106 від 23.05.2016 року по райво

•    Подяка відділу освіти Нікопольської райдержадміністрації за якісну підготовку призерів районного творчого нонкурсу "Шевченківська весна"

Наказ № 42 від 02.03.2017 року 

  • Грамота відділу освіти  Нікопольської райдержадміністрації за активну роботу по вихованнютворчо обдарованих дітей та підготовку переможців районного конкурсу юних дарувань Нікопольського району "Світанкові струни Нікопольщини - 2017". Наказ № 44 від 07.03.2017

Досягнення учнів:
     - 2005-2006 н.р. призер районного туру Міжнародного конкурсу знавців української мови ім.Петра Яцика Ярига Інна (ІІ місце);
     - 2005-2006 н.р. призер районної олімпіади з української мови та літератури Ярига Інна (ІІІ місце);
     - 2005-2006 н.р. призери конкурсу творчих робіт, присвяченого 70-річчю від дня народження Бориса Мозолевського Грицуля Інна, Куканова Ніна та Янковий Юрій

Участь у конкурсах:

2012-2013 н.р.

Конкурс ім. Петра Яцика
Василькова Аліна, 6 клас – ІІ місце (районний тур)
Горун Анастасія, 11 клас – ІІІ місце (районний тур)
Горун Анастаіся, 11 клас – І місце (обласний (заочний) тур)

Олімпіада Олімпус
Янкова Антоніна, 5 клас – нагороджена дипломом і книгою.

2013-2014 н.р.

Мовно-літературний конкурс імені Т.Г.Шевченка 
Дяченко Аліна, 6 клас – ІІ місце в районному етапі
Міжнародний конкурсз української мови  ім.. Петра Яцика
Янкова Антоніна, 6 клас – ІІІ місце (районний тур)
Василькова Аліна, 7 клас – IV місце (районний тур)

Всеукраїнська предметна олімпіада «Олімпус»
Янкова Антоніна, 6 клас – диплом лауреата, книга в нагороду
Дяченко Аліна, 6 клас – Диплом лауреата
Якимець Анастасія, 7 клас – диплом лауреата
Павленко Віталій, 7 клас – диплом лауреата 

Всеукраїнський конкурс з українознавства «Патріот»
Янкова Антоніна, 6 клас
Якимець Анастасія, 7 клас
Волик Дмитро, 11 клас

Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник»
6 клас
Янкова Антоніна    6 клас    Диплом ІІ ступеня Всеукраїнського рівня
Дерев'янко Сергій    6 клас    Диплом ІІ ступеня Всеукраїнського рівня
Нємцева Анастасія    6 клас    Диплом ІІІ ступеня Всеукраїнського рівня
Єгоров Денис    6 клас    Диплом ІІІ ступеня Всеукраїнського рівня
Бездєтко Роман    6 клас    Диплом ІІІ ступеня Всеукраїнського рівня
Ляшенко Владислав    6 клас    Диплом І ступеня Регіонального рівня
Ходосов Роман    6 клас    Диплом ІІ ступеня Регіонального рівня
Мазур Іван    6 клас    Диплом ІІ ступеня Регіонального рівня
Келембет Данйло    6 клас    Диплом ІІІ ступеня Регіонального рівня
7 клас
Полос Станіслав    7 клас    Диплом І ступеня Всеукраїнського рівня
Кислична Ольга    7 клас    Диплом ІІІ ступеня Регіонального рівня

Роботи, які потрапили до збірки творів до 200-річчя Т.Г.Шевченка
Якимець Анастасія

2014-2015 н.р.

Всеукраїнський конкурс з українознавства «Соняшник»:

Пашковська Марія, 5 клас – Диплом І ступеня Регіонального рівня

Стеценко Єгор, 5 клас – Диплом І ступеня Регіонального рівня

Берестов Максим, 5 клас – Диплом ІІІ Всеукраїнського рівня

Мазур Дар’я, 6 клас – Диплом ІІ ступеня Всеукраїнського рівня

Дяченко Аліна, 7 клас – Диплом ІІ ступеня Регіонального рівня

Янкова Аліна, 7 клас – Диплом ІІ ступеня Регіонального рівня

Нємцева Анастасія, 7 клас – Диплом ІІ ступеня Регіонального рівня

Василькова Аліна, 8 клас – Диплом ІІ ступеня Регіонального рівня

Кислична Ольга, 8 клас – Сертифікат учасника

Якимець Анастасія, 8 клас – Сертифікат учасника

Всеукраїнський конкурс з українознавства «Патріот»:

Лузан Діана, 2 клас - Диплом Учасника

Норова Вікторія, 3 клас - 

Папуша Анастасія, 3 клас - 

Мірошниченко Катерина, 4 клас - Диплом ІІІ ступеня Регіонального рівня

Мороз Катерина, 4 клас - Диплом ІІ ступеня Регіонального рівня

Мазур Дар’я, 6 клас - 

Бездєтко Роман, 7 клас - 

Поліщук Микита, 7 клас - 

Кислична Ольга, 8 клас - 

Якимець Анастасія, 8 клас - 

2015-2016 н.р.

Всеукраїнська фольклорно-етнографічна експедиція «Звичаї, традиції та обряди нашого краю» - І місце в районному етапі:

Василькова Аліна, 9 клас

Голуб Аліна, 9 клас

Мулик Анастасія, 9 клас

Якимець Анастасія, 9 клас

Всеукраїнський конкурс з українознавства «Соняшник»:

Волик Анна, 2 клас – Диплом ІІ ступеня регіонального рівня

Волик Максим, 2 клас – Диплом І ступеня регіонального рівня

Лучанова Каріна, 2 клас – Диплом ІІ ступеня регіонального рівня

Мірошниченко Катерина, 5 клас – Диплом І ступеня регіонального рівня

Мороз Катерина, 5 клас – Диплом І ступеня регіонального рівня

Стеценко Єгор, 6 клас – Сертифікат учасника

Пашковська Марія, 6 клас – Сертифікат учасника

Мазур Дар’я, 7 клас – Диплом І ступеня Всеукраїнського рівня

Василькова Аліна, 9 клас – Сертифікат учасника

Якимець Анастасія, 9 клас – Сертифікат учасника

Волик Вікторія, 10 клас – Сертифікат учасника

2016-2017 н.р.

Всеукраїнський мовно-літературний конкурс імені Т.Г.Шевченка

Якимець Ярослава, учениця 8 класу – V місце (районний етап)

Дяченко Аліна – V місце (районний етап)

Літературно – мистецький конкурс (районний) «Світанкові струни Нікопольщини»

Кислична Ольга, учениця 10 класу – ІІІ місце (номінація «Проза»)

Районний творчий конкурс «Шевченківська весна»:

Павленко Віталій - І місце (номінація "Поезія")

Всеукраїнський конкурс з українознавства «Соняшник»:

Янкова Даря, учениця 1 класу

Максимкін Максим, учень 2-А класу

Янкова Єлизавета, учениця 2-А класу

Волик Маким, учень 3 класу

Грядко Маким, учень 4 класу

Зазуляк Анастасія, учениця 4 класу

Лузан Діана, учениця 4 класу

Лучанова Каріна, учениця 4 класу

Яндола Валерія, учениця 4 класу

Драпун Вікторія, учениця 5 класу

Купрій Антон, учень 5 класу

Федоренко Каріна, учениця 5 класу

Мірошниченко Катерина, учениця 6 класу

Мороз Катерина, учениця 6 класу

Бєлкіна Ольга, учениця 7 класу

Стеценко Єгор, учень 7 класу

Антошків Антон, учень 8 класу

Мазур Даря, учениця 8 класу

Риба Олег, учень 8 класу

Єгоров Денис, учень 9 класу

Янкова Антоніна, учениця 9 класу

Кислична Ольга, учениця 10 класу

Полос Станіслав, учень 10 класу

Ступак Віолетта, учениця 10 класу

Волик Вікторія, учениця 11 класу

Земляний Євген, учень 11 класу

Карбовський Валерій, учень 11 класу