Середа, 19.06.2019, 17:50
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гость
Меню сайту
Фото
Хто тут?
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Архів записів
Пошук
наш банер
Польський ліцей
Сьогодні
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
дещо корисне

 


      У Придніпровській ЗОШ працює гурток туристсько-краєзнавчого спрямування «Географічне краєзнавство"» - організаційний центр позаурочної роботи в школі. Тут діти розвивають самостійність і ініціативність, отримують практичні вміння і навички.

Метою діяльності гуртка є формування навичок самостійної творчої діяльності, поглиблення і розширення знань отриманих на уроках природних і суспільних наук; розвиток пізнавальних інтересів учнів; виховання любові до рідного краю, дбайливого ставлення до природи; залучення до туризму; виховання дружби  в колективі, згуртованості.
 

Девіз гуртківців:
«Наче вулик наша школа.
Вся вона гуде, як рій.
Бо живуть  у ній гуртківці,
Сповнені великих мрій»

 

Наше життєве кредо:
«Шукати треба серцем, головного очима не побачиш»


       Основними напрямками діяльності гуртка є:

 краєзнавчі пошуки, краєзнавчий туризм та екологічне краєзнавство.

Зміст і  методи роботи гуртка

включають в себе теоретичну підготовку, практичні заняття на місцевості, екскурсії, туристичні походи, практичні заняття у класі, відвідування музеїв, співпрацю з бібліотеками, пошуки в Інтернет.
 

Керівник гуртка – вчитель вищої категорії Мазур Вікторія Сергіївна.

В 2010 році нагороджена Дипломом Головного управління освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації за активну участь в обласному конкурсі «Кращий керівник творчого учнівського об'єднання ».

       Гуртківці активні учасники, призери та переможці заходів  краєзнавчого-туристського, національно-патріотичного напрямків Всеукраїнського ,обласного та районного рівня «Школа - мій рідний дім», ,«До чистих джерел», «Первоцвіти Дніпропетровщини», «Хліб очима дітей», «Мир глазами ребенка через объектив фотоаппарата», «Золотий колобок » , «Моя зірка на карті України» , «Наш дім – Земля», "Сокіл.Джура" та інщих.