Шановні освітяни!
Щиро вітаємо Вас з професійним святом! Висловлюємо Вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю.
Ваші серця завжди наповнені співчуттям, добротою.
Цими чудовими якостями Ви щедро ділитесь з дітьми. Вам вірять, Вас люблять і шанують. Ви здійснюєте зв’язок часів, продовжуючись у своїх учнях.
Бажаємо Вам, дорогі вчителі, відчуття повноти і неповторності життя, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя і довгої людської пам’яті.
Хай завжди щедрою на сходи буде освітянська нива, а в усіх Ваших починаннях будуть супутниками успіх і удача!
|
21 вересня - Міжнародний день миру
Хай буде мир на всій землі!
Хай дім новий будується,
Хай сад новий росте в селі,
Нова зростає вулиця.
У наш час, коли в різних куточках світу лунають постріли та проливається людська кров, це свято особливе.
Міжнародний день миру Встановлений резолюцією Генеральною Асамблеєю ООН від 30 листопада 1982 року відзначається в 3-й вівторок вересня.
|
День комп’ютерника і програміста - неофіційне свято програмістів, що відзначається на 256-й день року. Число 256 (два у восьмому ступені) обрано тому, що це кількість чисел, які можна виразити за допомогою одного байта. У високосні роки це свято потрапляє на 12 вересня, в невисокосного - на 13 вересня.
|
У День пам’яті та вшанування жертв Великої Вітчизняної війни в Україні 22 червня 2013 року о 4 годині ранку біля пам’ятника загиблим односельцям c. Придніпровського відбулася Акція «Запали свічку пам’яті», присвячена пам’ятній 72 річниці з дня початку Великої Вітчизняної війни.
Акція відбувалася за участі колективу Придніпровської ЗОШ, представників ДНЗ «Теремок» та сільської громади.
Всією громадою ми вшановуємо трагічну дату в історії нашого народу та згадуємо людей, які у грізні роки виявили мужність та відвагу у битві з ворогом про всіх загиблих та закатованих у неволі, померлих в тилу від голоду та поневірянь. Цей вікопомний день уособлює собою героїзм, силу духу й вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих українських доль, нездійсненних мрій та задумів. Тож згадаймо в цей день у думках і молитвах кожного, хто поклав своє життя на вівтар боротьби за перемогу у Великій Вітчизняній війні за мир, за життя, процвітання, щасливе сьогодення.
|
Ось і настала літня днина, час, коли для школярів закінчується навчальний рік і настає період для таборів відпочинку і праці. Досить часто одним із головних аспектів перебування у таборі є екскурсії, виховні години, бесіди на актуальні теми, зокрема, коли йдеться про певну визначну дату, приурочену до Дня народження відомої особистості. Однією із таких визначних дат є відзначення у червні 150-річчя від Дня народження мецената, відомого у всьому світі архітектора Владислава Владиславовича Городецького.
Народився Владислав Городецький 4 травня 1863 року в с. Шолудьки. По закінченні реального училища Св. Павла в Одесі та Імператорської академії мистецтв у Петербурзі переїхав до Києва, де прожив майже тридцять років. Його шедеврами є: будинок Національного художнього музею України, Римо-католицький костьол Св. Миколая, Караїмська кенаса. Але найбільшу славу принесла В. Городецькому найоригінальніша споруда XX ст. в Києві – власний прибутковий будинок у стилі модерн.
В. Городецький будував гімназії в Умані й Черкасах, в Мошнах - лікарню, в Шпикові - цукровий завод, в Печері - мавзо¬лей Потоцьких, в Євпаторії - власну віллу тощо. А вулиця в центрі Києва, яку він проектував, на якій стоять споруджені за його кресленнями будинки, де він жив, назване ім'ям архітектора Городецького. Помер відомий архітектор 3 січня 1930 року в Ірані.
В.Городецький був талановитою людиною, фахівцем високого класу, чудово знав і вміло використовував архітектурні стилі різних часів і народів. А ще відзначався дивовижною працездатністю. Про це свідчить хоча б той факт, що свої найвидатніші пам'ятники архітектури, що залишаються окрасою столиці України і понині, він спорудив майже одночасно.
Людина живе, поки її згадують. Архітектор нагадує про себе своїми творами. В. Городецький живе в Україні, Польщі, Ірані, живе у гарних будівлях, залишених людям.
Для вихованців табору «Лісова казка» Придніпровської ЗОШ I-III ступенів було проведено бесіди, віртуальну екскурсію «Шедеври архітектури».
Діти з цікавістю і захопленням слухали розповідь про видатного архітектора, дивувалися фотокопіям із зображеннями його робіт, які викликають тільки повагу до таланту, до праці, бажання створити щось величне і шедевральне, щоб таким чином не лише закарбувати своє ім’я в історії, а й залишитися в пам’яті людській, насамперед, людиною, яка варта доброго слова,
|
„Велика чистка" 1937-1938 рр. охопила весь Радянський Союз і була спрямована на знищення реальних та уявних ворогів Сталіна, вселення в усі верстви населення страху та почуття незахищеності, рабської залежності та покори „великому вождеві". Смертний вирок ставав звичайним явищем і не підлягав апеляції. У кращому випадку, „ворогів народу" чекав тривалий термін ув?язнення в сибірських концтаборах.
Наша школа також вшанувала пам’ять загиблих під час Великого терору – масових політичних репресій 1937 – 1938 рр. Було проведено круглий стіл, книжкову виставку, прес-інформації та ін. Дивитися...
|
Традиційне свято вшанування першої навчальної книги - Букваря - було проведене в 1 класі 27 квітня 2013 року.
Святково прибрана зала, хороший настрій учнів, створили позитивну атмосферу свята. Гостями заходу були батьки та рідні учнів, які залишились задоволені виступом та успіхами своїх дітей.
|
Зойкнула Земля чаїним криком:
— Сину, вбережи і захисти! —
Вийшла мати із ікони ликом:
— Йди, синочок. Хто ж, коли не ти?
Спалахнуло небо, впало крижнем:
— Сину, вбережи і захисти! —
Вийшла жінка з немовлятом ніжним:
— Йди, коханий. Хто ж, коли не ти?
... І уже ні сина, ані мужа.
Лиш розверсті зоряні поля...
Та пліч-о-пліч стали біль і мужність.
Дух і воля, небо і Земля.
26 квітня 1986 року о 1-23 за київським часом сталася найбільша техногенна аварія в історії людства - вибухнув четвертий реактор Чорнобильської АЕС і сумарна радіація ізотопів, викинутих в повітря, склала 50 мільйонів кюрі, що в 30-40 разів більше, ніж при вибуху бомби в Хіросімі в 1945 році.
Сьогодні наша школа відзначила 27 річницю та було проведено скорботні заходи (прес-інформації, виховні години, перегляд кінофільмів та тренувальна евакуація) з ушанування пам’яті померлих та постраждалих внаслідок трагедії, яка сталася на Чорнобильській атомній електростанції. На жаль Україну в світі знають як країну, в якій сталася жахлива техногенна катастрофа - вибух на Чорнобильській АЕС 26 квітня 1986 року.
|
В Придніпровській ЗОШ 25 квітня 2013 року були проведені заходи щодо святкування 100-річчя з дня народження Марії Савченко: було проведено прес-інформації (1-11 класи), книжкову виставку в шкільній бібліотеці (2-5 класи).Марія Харитонівна Савченко (27 квітня 1913 — 12 травня 2005) — новатор колгоспного виробництва. Двічі Герой Соціалістичної Праці (1948, 1958). Заслужений працівник сільського господарства УРСР (1973). Депутат Верховної Ради УРСР 2-8 скликання.
|
« 1 2 ... 14 15 16 17 18 ... 22 23 » |