Жадане для вчорашніх 11-класників, батьків і вчителів свято – закінчення школи. В цьому і радість і легкий смуток, вдячність школі і тривога перед незвіданим майбутнім, надія…
Після святкування на юнаків та дівчат ще чекає зовнішнє тестування. Проте сьогодні їхні думки пов’язані лише з прощанням зі школою, яка за 11 років справді стала для них другою домівкою.
5 травня учитель історії Мірошниченко В.М. провів у 11 класі відкритий урок: "Перебудова в Радянському Союзі і Україна". Урок проходив у формі засідання круглого столу. Учні підготували цікаві виступи за темою. Після чого відбулося обговорення прблемного запитання "Чого не відбулася перебудова?" Творча група презентувала проект "Перебудова в Україні".
З нагоди відзначення 66-ї річниці Перемоги у Великі Вітчизняній війні у нашій школі організовано низку тематичних заходів.
У кожному класі проводяться традиційні уроки мужності, тематичні виховні години, уроки, лекції, бесіди за участю ветеранів ВВв. Відбувається виставка-конкурс малюнків та вітальних листівок, присвячені 66-й річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років, а також виставка тематичної літератури у шкільній бібліотеці.
Організовано також перегляд документальних та художніх відеофільмів, присвячених подіям Великої Вітчизняної війни, проведення молодіжних акцій волонтерів .
Організовано екскурсії учнів до пам’ятних місць бойової слави.
28 квітня учитель англійської мови Шевцова Г.М. провела відкритий урок в 11 класі за темою: "Т.Г.Шевченко і англійська література". Мета уроку: активізувати знання, вмінняучнів із англомовного спілкування та обміну інформації про видатного українця.
Учні підготували цікаві, змістовні виступи про Т.Шевченка, читали поезії українською та англійськими мовами.
Галина Миколаївна підготувала комп'ютерні презентації, в яких розкривається талант Шевченка як художника.
Урок пройшов цікаво, змістовно і всі присутні отримали багато цікавої інформації.
Відповідно до плану заходів з нагоди відзначення 25-х роковин Чорнобильської катастрофи з 18 квітня по 26 квітня в нашій школі проведені уроки мужності "Чорнобиль - дзвін пам"яті". Учням були запропоновані для перегляду документальні фільми «Битва за Чорнобиль», «Чорнобиль: життя в смертельній зоні», «Чорнобильська катастрофа».
26 квітня 1986р. увійшло чорним днем в історію України, коли Чорнобиль став відомим усьому світу.
У нашій школі також в цей день пройшла лінійка пам'яті, на якій учні вшанували пам'ять тих, кого сьогодні немає з нами, хто ціною свого життя оплатив шанс на майбутнє мільйонів.
Чорнобиль - це муки і трагедія, це подвиг і безсилля, це пам'ять, це наш нестерпний біль..
18 квітня учитель світової літератури Жигунова Альона Сергіївна провела у 5 класі урок – квітковий карнавал «Дж. Дарелл. «Балакучі квіти». Учителька познайомила учнів із життєвим та творчим шляхом англійського письменника і зоолога Джеральда Дарелла, а також із змістом його оповідання «Балакучі квіти». На балу були присутні різноманітні квіти: троянда, хризантема, бегонія, пахучий горошок, айстра, а також їхня мати – богиня Флора. Дівчатка розповіли цікаві історії про походження квітів, букетів, свят квітів. Урок пройшов у піднесеній емоційній атмосфері.
9 березня 2011 року представники громадських організацій, учні, студенти та небайдужі до творчості Т.Г. Шевченка мешканці міста Нікополь та Нікопольського району поклали квіти до підніжжя пам’ятника борцю за свободу та незалежність України. Не залишилась осторонь і наша школа, в цей день учні 11 класу разом з класним керівником, вчителем української мови та літератури Мельник В.В. вшанували пам'ять Великого Кобзаря покладанням квітів.
Мама! Чи є в світі слово більш прекрасне і ніжне? У мами ніжні і ласкаві руки. Найвірніше і найчутливіше серце, в ньому ніколи не угасне любов, воно ніколи не залишається байдужим.
"Мама" - найрідніше слово на Землі. Всіма мовами воно звучить однаково ніжно. І скільки б не було людині років - 5 чи 50, - їй завжди потрібна МАМА.
8 Березня - свято всіх жінок: мам, бабусь, сестричок, однокласниць... Та найдорожчі з них це, звичайно, мами та бабусі. Саме їм було присвячено свято, якє пройшло у другому класі. Класовод Ляшенко І.В. разом зі своїми учнями підготували конкурсно-розважальну програму, яка була проведена під девізом: "Мама люба, добра, мила".