Середа, 13.11.2024, 13:25
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гость
Меню сайту
Фото
Хто тут?
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Пошук
наш банер
Польський ліцей
Сьогодні
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
дещо корисне
Головна » 2017 » Лютий » 21 » Мовно-математичний квест
19:26
Мовно-математичний квест

Квест – одна із форм розваг, яка представляє собою інтерактивну пригодницьку гру  за участю учасників, які, водночас,  являються головними героями. Найважливішим елементами в ній є: власне – це історія і обстеження світу, яке представлене: фактично оточуючою дійсністю, «наводящими вопросами и подсказками» та вмінням і здатністю їх помічати та використовувати. А ключову роль відіграє розв’язування головоломок і задач, що потребують від гравців розумових зусиль. Така гра розвиває: навички співпраці, вміння чути і прислухатись до думок і порад своїх «колег по ситуації»; виховує почуття відповідальності; підштовхує швидшому формуванню людини як «лідера певних видів обставин». Одним словом, дає кожному проявити себе і відчути свою необхідність і важливість.
Найцінніший скарб, над яким людина не замислюється – це спілкування, адже потреба у спілкуванні є однією з основних базових потреб людини. Під час спілкування відбувається важливий інформаційний обмін: завдяки чому людина здобуває нову інформацію та взаємно інформує оточуючих; який збагачує багаж її знань, сприяє духовному розвитку, робить людину більш розумною і кмітливою; вона  оволодіває практичними навичками, здобуває власний досвід тощо. Такий процес є життєво необхідним для особистості, а також невід’ємним в повсякденному житті.
Існує багато видів і форм спілкування, які ми щоденно використовуємо.
Історично склалися дві форми спілкування: безпосереднє і опосередковане.
Безпосереднє спілкування – це мовне спілкування у більш розвиненому виді. Воно підкріплюється мімікою, жестами, інтонацією тощо і забезпечується зворотнім зв’язком.
При опосередкованому спілкуванні має місце втрата комунікаційних прийомів (міміки, жестів, інтонації і т. д.) і відсутній безпосередній зв’язок. Це і: письмо, листування, газета, радіо, телебачення, книги, відео, комп’ютери, музичні записи, СМС тощо.
Спілкування може бути не тільки усним, мовним, а й знаковим, закодованим, в писемній формі або усній.
Отже, одним із головних інструментів спілкування – є мова.
Всі учасники люблять свою мову і зібралися разом, щоб приєднатися до Міжнародної спільноти захисників рідної мови, бо в єдності сила і шлях до перемог.


На свято у якості об’єктивних суддів запрошені почесні знавці української мови - гостя свята - пані Людмила, наша вчителька – пані Наталя, наша директорка – пані Анжела, а також наші вчителі - пані Ольга та пані Юлія.

Змагалися три команди: «Юні філологи» 8 клас, «Українці» 9 клас та «Патріоти» 10-11 клас.

Вчителі школи Волошина О.В., Волик О.В. та Думанська Ю.О. підготували різноманітні завдання. Учні розв’язували логічні задачі, розшифровували тексти написані на глаголиці, зашифровані шифром Цезаря та шифром Скитала. Знаходили підказки в віршах українських письменників, які спонукали їх шукати ключі-підказки у стінах рідної школи.

Діти проявили неймовірну кмітливість, і виконували завдання без додаткових підказок.

З невеликим відривом перемогла команда учнів 8 класу. Переможці та учасники були нагороджені солодкими подарунками та отримали незабутні враження і массу позитивних емоцій.

Висловлюємо подяку суддівству та учасникам квесту!
 

Категорія: Шкільні заходи | Переглядів: 577 | Додав: school | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]